ערב חברה עם פיתות, צ'יפס, שיפודים ובירה? תחשבו בריא!

אנו מזמינים חברות וארגונים לקיים אירועים, הרצאות וסדנאות בריאות לעובדיהם ולהעניק להם העשרה בריאה. אנו מאמינים שארגון בריא הוא ארגון מצליח ומציעים מבחר אפשרויות לשלב בריאות עם הנאה.

.האירועים יכולים מאוד להתאים לחברות סטרטאפ, חברות ביטוח בריאות מומלץ, הייטק ושאר חברות המעוניינות בגיבוש, הנאה ולמידה לצוות

מה בתפריט?

  • ימי כיף ובריאות - הכוללים טיפולי מגע שונים ע"י הסטודנטים במכללה. המטפלים נהנים משעות של הכשרה מעשית וסטאז' בליווי המרצים, בין כותלי המכללה, והעובדים יכולים לבחור את הדרך שלהם להירגע, לשחרר ולפנק את הגוף בטיפולים שונים: רפלקסולוגיה, עיסוי רפואי ודיקור סיני.
  • הרצאות - בתחום הרפואה המשלימה ואורח חיים בריא. ההרצאות מועברות ע"י המרצים המנוסים של תילתן, במכללה או מחוצה לה. לחצו כאן לרשימת ההרצאות.
  • בדיקות Check-up תקופתיות - בתילתן חיפה מופעל מכשור מתקדם ביותר בתחום האבחון במסגרת מגמת נטורופתיה. המכשור מופעל באמצעות טכניקת תדרים (המאושרת ע"י מכון התקנים בישראל ובאירופה) ומאפשר סריקת גוף מלאה לא פולשנית ובלבוש מלא ב-8 דקות בלבד. דר' אבינעם פורת, ראש המגמה לנטורופתיה במכללת תילתן חיפה, הוא הנציג של החברה המייצרת את המכשור (חברת VITATEC שוויץ) והמדריך המוסמך מטעמה בישראל, והבדיקות נעשות בפיקוחו.
  • טיפולים ואבחונים - הניתנים ע"י הסטודנטים במסגרת שעות סטאז' לקהילה. הטיפולים ניתנים לאורך כל השנה (בתיאום מראש) וכוללים מלבד טיפולי מגע גם ייעוץ תזונתי, ייעוץ לספורטאים, אבחונים שונים ועוד.
  • השכרת כיתות - ניתן לשכור אצלנו כיתות הדרכה מאובזרות ונעימות לקיום ימי עיון והשתלמויות.

ללמוד, לטפל, להצליח!

לפגישת ייעוץ חינם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Invalid Input

Invalid Input

Captcha
Captcha
Invalid Input

Captcha

לתיאום פגישת ייעוץ חינם התקשרו עכשיו 072-338-5089

פרטי התקשרות

כתובת: יגאל אלון 123, ת"א (סניף ת"א)

טלפון: 072-338-5089

דוא"ל: info@tiltancollege.co.il  

מפה